FOTBALGOLF RADONICE


  • Fotbalgolf je skvělá hra, kterou mohou hrát skutečně všechny kategorie hráčů. Muži, ženy, děti, na věku nezáleží. Kombinace golfové hry na jamky s fotbalovým míčem umožňuje hrát se zápalem i bez předešlých zkušeností a tréninku. Stačí si přečíst základní pravidla na naší scorekartě a hra může začít.
  • V Radonicích u Prahy jsme vybudovali regulérní PRIVÁTNÍ FOTBALGOLFOVÉ HŘIŠTĚ, vsazené do uzavřeného přírodního parku o rozloze 6,5 ha.
  • Nabízíme VÝHODNOU PERMANENTNKU určené pro hráče z řad veřejnosti, aktivní i bývalí fotbaloví hráči, ligoví hráči CFGA, sportovní nadšenci, kdokoliv se zájmem trénovat a zlepšovat se ve hře fotbalgolf s cílem účastí na turnajích.
  • Najednou může hrát až 72 hráčů (na flajtu po 4 hráčích) a v rámci hry a dodržování džentlmenských pravidel golfu bude hra plynulou, společensko sportovní procházkou.
  • Nabízíme ZÁZEMÍ AREÁLU s fotbalgolfovým osmnáctijamkovým hřištěm, přírodním dřevěným clubhousem a grilovacím zázemím v parku, kde garantujeme soukromí. Vzrostlá příroda kolem Vás zpříjemňuje hru především v letních měsících a umocňuje privátní atmosféru každé jednotlivé jamky.

AKTUALITY Z FACEBOOKU


 

OTEVÍRACÍ DOBA

 
  • OTEVŘENO

FOTOGALERIE FOTBALGOLFU


PARK RADONICE

Celé hřiště Fotbalgolf Radonice je vsazené do původní školky okrasných dřevin, proto jsou zde celá stromořadí. Před více než patnácti lety se zahradnický areál upravil na jezdecký park, kde se nachází stáje pro koně a zázemí pro trénink koní, který staví na rodinné tradici.
Video sestřih z dronu je z roku 2018 a přináší krásnou představu o tom, do jakého areálu je Fotbalgolf Radonice původně zasazen. Fotbalgolf Radonice využívá zcela nově vyčištěné a rekultivované prostory a zdvojnásobil se tak užitný prostor. Celkově se areál parkovou úpravou zušlechtil a rozšířil i o zázemí k relaxaci a BBQ.
Play park videoPlay park video